У Франківську нагородили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені» (фото)


Сьогодні, 9 листопада, в Івано-Франківську відбулося закриття виставки та підбиття підсумків й нагородження переможців літературного конкурсу «З точки зору осені». Об этом сообщает crimea-n.in.ua со ссылкой на СМИ.

Координатор конкурсу Віталій Перевізник каже, що вперше провели цей конкурс ще у 1996 році, і відбувається він щорічно.

«Це конкурс для талантів, які тільки виходять у світ. Критерії до творів визначає журі, яке очолює відомий український поет Іван Ципердюк. І у роботу журі не втручається ніхто. Маємо намір продовжувати такий конкурс”, – каже Віталій Перевізник.

Цьогоріч провели уже 23 захід. До конкурсу були допущені тільки 50 учасників з усієї України, оскільки не всі дотрималися вимог. Тематика – осіння.

Перше місце у літературному конкурсі зайняла поетеса з міста Хмельницький – Неоніла Яніцька разом зі своїм твором “День калини”.

“Учать беру вже вдруге. Минулого року було 5 моїх творів. А цього року тільки один, і перемогла. Пишу я давно, у мене уже є вісім збірок. Загалом – це філософська лірика. Осінь цьогорічна просто чудова, тож писалося легко”, – переможниця.

Друге та третє місце здобули учасниці з Прикарпаття – Марія Федорів та Іванна Юрків.

Марія Федорів – мешканка селища Брошнів-Осада Рожнятівського району. Цього року вона брала участь вперше та здобула друге місце.

“Дізналася про конкурс з Інтернету. Писала про свою улюблену пору року та про улюблену сукню. Саме у ці місяці мені найбільше пишеться, натхнення дуже багато”, – каже Марія.

Переможниці подарували планшет, а для 2 і 3 місця приготували книжки.

Нагадаємо, у Франківську Дара Корній презентувала книгу про домашніх духів.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-nagorodyly-peremozhtsiv-literaturnogo-konkursu-z-tochky-zoru-oseni-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя