"Пропозиція, від якої неможливо відмовитися": актор Джим Керрі намалював карикатуру на Трампа і Зеленського


Голівудський актор Джим Керрі висміяв скандальну розмову президентів України і США Володимира Зеленського та Дональда Трампа у карикатурі за мотивами кіносаги "Хрещений батько"

Карикатуру актор порилюднив у Twitter. Об этом сообщает stoletie.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Шахрайський батько зробив Зеленському "пропозицію, від якої той не міг відмовитися", — підписав роботу автор.

Зображення президентів супроводжує цитата з кінострічки, відредагована відповідно до теми українсько-американської співпраці.

"Одного дня, і, можливо, такий день ніколи не настане, я покличу вас зробити мені послугу. Але до того дня прийміть цей дарунок військової допомоги в день весілля моєї дочки", — каже персонаж Трампа персонажу Зеленського.

"Пропозицією, від якої неможливо відмовитися" в кінострічці "Хрещений батько" італоамериканська мафія називала погрозу фізичною розправою.

The Fraudfather made Zelensky “an offer he couldn’t refuse”. pic.twitter.com/qnFFNB5M32

— Jim Carrey (@JimCarrey) 6 октября 2019 г.
  • Нагадаємо, 25 вересня було оприлюднено стенограму телефонної розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського. Обидва лідери зокрема висловили думку, що європейські держави недостатньо допомагають Україні.
  • Крім того, під час розмови Трамп просив Зеленського розглянути можливість відновити розслідування проти сина Джо Байдена — головного конкурента Трампа на наступних виборах.
  • Офіційний Брюссель назвав безпрецедентною підтримку України Євросоюзом у відповідь на критику Трампа і Зеленського.
  • Зеленський заявив, що не може впливати на українські правоохоронні органи щодо початку розслідування стосовно Джо Байдена.
  • Конгрес США вимагає доступу до записів переговорів Трампа із Путіним.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/quotpropozyciya_vid_yakoyi_nemozhlyvo_vidmovytysyaquot_aktor_dzhym_kerri_namalyuvav_karykaturu_na_trampa_i_zelenskogo”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя