В ФК "Карпати" заявили про корупцію

В ФК "Карпати" заявили про корупцію та договірні матчі. Заяву опублікували на офіційному сайті футбольного клубу.Як зазначено в опублікованій заяві виконавчого директора ТзОВ КПФ "Карпати" Ростислава Ящишина, ФК "Карпати" глибоко стурбований інформацією, оприлюдненою напередодні футбольними журналістами щодо руху букмекерських котирувань на матч 10 туру Фавбет-Ліги "Олександрія"-"Карпати", що може свідчити про ознаки потенційного договірного матчу. Об этом сообщает golos-naroda.in.ua со ссылкой на СМИ.


ФК «Карпати» із повною відповідальністю заявляє про свою непричетність до будь-яких ймовірних впливів на результат матчу та підтверджує свою готовність до співпраці із яких будь-якими органами у будь-який час щодо цього.


Також Ростислав Ящишин просить Національну поліцію України, вважати дану заяву повідомленням про злочин і відповідно до ч. 1 ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу України внести відповідні відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.


Нагадаємо, напередодні ФК "Карпати" вилетів з Кубка України, поступившись команді з Першої ліги.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_fk_karpaty_zayavyly_pro_koruptsiyu_327632.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя